Gudrāka pasaule

IBM PureSystems

Kompetences. Viegli izprotamas un vienkāršas.

Saziņa ar IBM

Zvaniet uz numuru 01475 898688 | nr. 109HF03W

Nosūtīt IBM e-pastu

Pasaulē pirmā sistēmu saime ar integrētu kompetenci

Uzziniet, kā iebūvētas, plaši pieejamas kompetences mainīs IT pasauli

Sistēmas ar integrētu kompetenci izveidotas, lai mainītu IT un uzņēmējdarbību. Izmantojot modeļus ar integrētu kompetenci, universālu konstrukciju un vienkāršotu pārvaldības pieredzi, PureSystems viennozīmīgi apvieno IT pieredzi un ekonomiskos aspektus jūsu organizācijas labā.

Autors un referents Pēters Hinsens (Peter Hinssen) kopā ar speciālistu grupu pārrunās pašreizējo IT infrastruktūru un sistēmu ar integrētu kompetenci ieviešanu un ietekmi.

Pasaulē pirmā sistēmu saime ar integrētu kompetenci

Ir pienācis laiks kardināli jaunam domāšanas veidam, kā organizācijas var izmantot IT kompetenci.

Sistēmas ar integrētu kompetenci izveidotas, lai mainītu IT un uzņēmējdarbību, piedāvājot modeļus ar integrētu kompetenci, universālu konstrukciju un vienkāršotu kopīgās pārvaldības pieredzi.

Noskaidrojiet, kādas iespējas piedāvā modeļi ar integrētu kompetenci. Uzziniet par lieliem uzņēmumiem paredzētajiem kompetenču modeļiem. Aicinām noskatīties tīmekļa apraides videoklipu, kurā stāstīts par šo produktu.

Sistēmas ar integrētu kompetenci gudrākai pasaulei

Mūsdienās viss, ko izmantojam, kļūst aizvien gudrāks — sākot ar vienkāršām, ikdienā lietojamām sadzīves ierīcēm līdz pat sarežģītiem elektroenerģijas tīkliem, kas apgādā pilsētas. Izmaiņas ir vērojamas arī šīs straujās attīstības pamatā esošajās infrastruktūrās — tās kļūst gudrākas un jaudīgākas.

Uzņēmumā IBM mēs pašlaik attīstām kompetenci tieši skaitļošanas sistēmās, lai izveidotu jaunas klases datorus, kas tiek dēvēti par sistēmām ar integrētu kompetenci. Šo sistēmu pamatā ir tā sauktie kompetenču modeļi. Tas ir process, kurā tiek koncentrētas kolektīvās zināšanas visā nozarē, lai piedāvātu plašu iespēju klāstu un būtiski samazinātu ieviešanas laiku un izmaksas.

PureSystems

Nerunājiet par IT nākotni. Nodrošiniet to!

Skatīties videoklipu.

Ambujs Gojals (Ambuj Goval), IBM izstrādes un ražošanas nodaļas un sistēmu un tehnoloģiju grupas ģenerāldirektors

Vai vēlaties uzzināt vairāk par iespējām attīstīt IBM PureSystems risinājumus? Neatkarīgi no tā, vai jau esat IBM darījumu partneris vai vēl tikai domājat kļūt par IBM darījumu partneru dalībnieku, pārskatiet tālāk esošās saites, lai turpinātu savu ceļojumu informācijas jomā.

Izmaiņas IT ekonomikā

70% no IT budžeta mūsdienās tiek iztērēti tikai darbībām un uzturēšanai*, kas bieži izraisa veiktspējas un pakalpojumu nodrošināšanas kvalitātes pasliktināšanos. Tātad — kā novatoriskiem risinājumiem varat piesaistīt vairāk IT resursu, lai apmierinātu savas organizācijas uzņēmējdarbības nepieciešamības?

Atbilde ir pavisam vienkārša. PureSystems — pasaulē pirmā sistēmu saime ar integrētu kompetenci. Izmantojot iebūvēto kompetenci, kas veidota, ņemot vērā modeļus jeb kompetenci, ko uzņēmums IBM ir ieguvis, sadarbojoties ar tūkstošiem klientu, veicot padziļinātu izpēti un izmantojot pārbaudītas paraugprakses, jūs varat ātri automatizēt plašu IT funkciju klāstu. Varat ātrāk piegādāt jaunas lietojumprogrammas un pakalpojumus, piedāvāt lētākus risinājumus aizvien pieaugošajam pieprasījumam un nodrošināt efektīvāku darba slodzi.

* IDC, pavisam citāda virtuālā tehnoloģija: galvenās pārmaiņas un jaunievedumi, kas būtiski mainīs jūsu IT uzņēmumu, dok. nr. DR2011_GS4_MB, 2011. gada marts.

Uzziniet, kā IBM PureSystems piedāvājumus vērtē nozares speciālisti

Iesaistieties šajā ceļojumā un uzziniet vairāk par IBM PureSystems produktu saimi un to, kā moduļi var pārveidot sarežģītus uzdevumus par vienkāršiem, ietaupot laiku, naudu un palīdzot ātrāk sasniegt rezultātus uzņēmējdarbībā.

IT efektivitātes uzlabošana

…Vīzija par IT nākotni — tā ir pilnīga sistēma, kas jūsu vietā pārvalda noslodzi, nekavējoties ir gatava lietošanai, turklāt tajā esošā programmatūra veic pašpārvaldību.

— Čārlzs Filips (Charles Phillips), uzņēmuma Infor vadītājs

Mūsdienās 25% IT projektu ASV un 23% IT projektu visā pasaulē pārtērē budžetu un iekavē plānotos darbus.*

25%
ASV

23%
PASAULE

* Šo pētījumu pēc IBM pasūtījuma veica uzņēmums Forrester Consulting

Ātrāka risinājumu izvietošana

Ieviešot PureSystems saimes produktus, alianses Premier attīstība notiek daudz ātrāk, nekā tas būtu iespējams, izmantojot citas sistēmas. Šīs sistēmas ir integrētas; tās ir īpaši veidotas tā, lai darbotos kopā, un sniedz mums iespēju ātrāk iekarot tirgu.

— Tods Vailks (Todd Wilkes), veselības nozares alianses Premier Uzņēmumu risinājumu izstrādes nodaļas viceprezidents

29% novēlotas IT projektu ieviešanas notiek institūcijas un konfigurācijas aizkaves dēļ, bet 34% — ieviešanai nepieciešamā laika dēļ.*

29%
INSTALĒŠANA UN KONFIGURĀCIJA

34%
IZVIETOŠANA

* Šo pētījumu pēc IBM pasūtījuma veica uzņēmums Forrester Consulting

Mākoņrisinājumu vienkāršošana

PureSystems ir visprogresīvākais integrētais mākoņrisinājums tirgū.

— Panoss Konstantinidis, OneTree Solutions līdzdibinātājs un Biznesa stratēģijas nodaļas direktors

69% uzņēmumu plāno veikt pāreju uz mākoni nākamo trīs gadu laikā, bet tikai 34% to jau ir izdarījuši.

34%

69%

IBM PureData™ System for Hadoop

Šī sistēma ir optimizēta pētnieciskajai analīzei un nodrošina ar vaicājumiem pārmeklējamu arhīvu. Sistēmā tiek piedāvāti sociālajiem datiem, ierīču datiem un teksta analītikai paredzēti iebūvēti analītikas paātrinātāji un nodrošināti unikāli iebūvēti arhivēšanas rīki.1

  1. Informācija iegūta IBM iekšējā testēšanā un no klientu atsauksmēm. * Pielāgotie klasteri ir klasteri, kas nav profesionāli iepriekš izveidoti, testēti un optimizēti. Rezultāti atsevišķās jomās var atšķirties.
  • Paātriniet lielo datu apstrādi un ietaupiet tik vērtīgo laiku
  • Vienkāršojiet lielo datu apgūšanu un izmantošanu
  • Ieviesiet uzņēmuma klases lielos datus

Mākoņa darbības vienkāršošana, izmantojot IBM PureSystems

Vienkāršojiet mākoņa apgūšanu, izmantojot IBM PureSystems piedāvājumus, kas ir daļa no IBM SmartCloud pamatpiedāvājuma (US), un dažu stundu laikā sagatavojiet darbam savu privāto mākoni, nodrošinot savam uzņēmumam infrastruktūras un platformas kā pakalpojuma risinājumus.

Skatīties videoklipu.

IBM PureSystems klientu atsauču atskaņošanas saraksts

Skatīties videoklipu.

Atsauksmes par IBM PureData System, kurās raksturoti XO sakari

Skatīties videoklipu.

VALECARD samazina operāciju izmaksas pat par 30%

Atskaņot visu atskaņošanas sarakstu

Pasākumu kalendārs

PureSystems — 2013. gada pasākumi
Pasākums  Norises vieta  Datumi  Tēma  
Speciālistu IT: ātrāks darbs ar lielajiem datiem un mākoni Norises vietas reģionos 2013. gadā plānots Ātrāks darbs ar lielajiem datiem un mākoni, izmantojot sistēmas ar integrētu kompetenci Papildinformācija
PureSystems: ekonomikas un pieredzes izmaiņas IT jomā Seula, Koreja 2013. gada 9. maijs   Papildinformācija
PureSystems: ekonomikas un pieredzes izmaiņas IT jomā Mumbaja, Indija 2013. gada 14. maijs   Papildinformācija
PureSystems: ekonomikas un pieredzes izmaiņas IT jomā Ņūdeli, Indija 2013. gada 16. maijs   Papildinformācija
PureSystems: ekonomikas un pieredzes izmaiņas IT jomā Čennai, Indija 2013. gada 17. maijs   Papildinformācija
Videotērzēšana: integrēto sistēmu priekšrocības darbā ar mākoni, lielajiem datiem un mobilo vietu Videotērzēšana 2013. gada 24. aprīlis TBD Papildinformācija