Protingesnė planeta

IBM PureSystems

Žinios. Paprasta ir aišku.

Esame pasiruošę padėti

arba paskambinkite mums tel. (8~5) 278 6600

Parašykite el. laišką IBM

IBM PureSystems

„IBM PureSystems™“ apima bendrai naudojamų sistemų lankstumą, debesų technologijos elastingumą ir prietaiso paprastumą. Jos yra integruotos pagal konstrukciją ir pateikiamos su įtaisytomis, dešimtmečius kauptomis žiniomis, siekiant pateikti supaprastintą IT patirtį.

Sužinokite daugiau apie „PureSystems“ (860KB)

„PureFlex
System“

„IBM PureFlex™ System“ bendrą valdymo konsolę, kuri apima skaičiavimo, saugyklos, darbo tinkle bei virtualizavimo galimybes ir prijungia prie infrastruktūros sistemos, gebančios atpažinti ir numatyti jūsų įmonės išteklių poreikius.

„IBM Flex System™“ aplenkia modulius ir teikia ypač našius lengvai integruojamus komponentus, kurie sudaro „PureFlex“ ir kitų „PureSystems“ integruotų sistemų kūrimo blokus.

Susipažinkite su „PureFlex“ ir „Flex
System“ »

„PureApplication
System“

„IBM PureApplication System“ – platformos sistema, specialiai sukurta ir suderinta operacinėms žiniatinklio ir duomenų bazių programoms. Šią prie užduočių krūvio prisitaikančią lanksčią platformą lengva diegti, tinkinti, saugoti ir valdyti. Nesvarbu, ar naudojate įprastą, ar asmeninę debesų technologijos aplinką, šis IBM sprendimas gali jums suteikti puikių IT srities ekonomikos žinių.

Susipažinkite su „PureApplication
System“ »

„PureData
System“

Augant duomenų kiekiams, reikalavimai duomenų centrams yra didesni nei kada nors anksčiau. „PureData™ System“ – naujausia „PureSystems“ grupės narė – yra išskirtinai optimizuota reiklioms šiuolaikinėms programoms teikti duomenų tarnybas paprastai, greitai ir pigiai.

Susipažinkite su „PureData System“ »

Šablonų galia

Šablonai – tai laiko patikrinta, sudėtingoms užduotims taikoma geriausia praktika ir žinios. Jie sukurti dešimtmečius bendradarbiaujant klientams ir partneriams bei užfiksuoti, patikrinti ir optimizuoti pasikartojančioje, strategija pagrįstoje formoje, suteikiančioje greitesnį atsiperkamumą ir mažesnes veiklos išlaidas

Programų šablonai

Iš anksto apibrėžtos programų architektūros ir reikiamos platformų tarnybos, kurias sistema diegia ir valdo, atsižvelgdama į strategijos nuostatas.

Platformos šablonai

Iš anksto sukonfigūruotos ir strategija pagrįstos platformos tarnybos, pvz., kaupimas talpykloje, elastingumas, permetimas, apkrovos išlyginimas, saugos ir programų tarnyba, duomenų bazės ir pranešimų tarpinė įranga.

Infrastruktūros šablonai

Automatizuotas, strategija pagrįstas infrastruktūros valdymas kompiuterių, saugyklų ir tinklų ištekliuose.

„PureSystems“ interneto dienoraščiai

Grįžtant prie pagrindų: kas yra šablonas?

Joe Bohn, 2012 m. liepos 23 d.

Sužinokite, kodėl šablonų sąvoka yra svarbi, norint suprasti „IBM PureSystems“.

Naujas veiklos būdas: žinių šablonai

Angelo Littera, 2012 m. liepos 23 d.

Sužinokite, kaip šablonai padeda valdyti IT sudėtingumą, mažinti išlaidas ir neatsilikti nuo verslo pokyčių.

  • Jeff Howard

    IBM marketingo sistemų ir technologijų grupės viceprezidentas


„PureSystems“ šablonai yra įtaisytosios žinios, apimančios geriausią praktiką, kuri buvo sukaupta per dešimtmečius, bendradarbiaujant su klientais.

Žiūrėti vaizdo įrašą.

„IBM PureSystems Expert Series“: šablonų apžvalga (00:03:20)

Žiūrėkite, kaip Jeff Howard ir IBM ekspertų komanda aiškina, kokį svarbų vaidmenį žinių šablonai vaidina „IBM PureSystems“.