Protingesnė planeta

IBM PureSystems

Žinios. Paprasta ir aišku.

Esame pasiruošę padėti

arba paskambinkite mums tel. (8~5) 278 6600

Parašykite el. laišką IBM

Sparčiau diekite sprendimus

Naudodami integruotųjų žinių ir „IBM PureSystems“ integravimo pagal dizainą pasiūlymus, sutrumpinkite naujų taikomųjų programų, pvz., mobiliųjų, socialinių, didelių duomenų kiekių ir analizės programų diegimą nuo savaičių iki dienų arba minučių.

Kitas pasiūlymas: Didelių duomenų kiekių analizės platformos kūrimas

Kodėl į pokyčius reaguojančios IT organizacijos pasitiki integruotomis sistemomis – „Forrester Consulting“ techninė dokumentacija

IT sektoriuje vyksta nemenki pokyčiai, o organizacijos kuria būdus siekdamos greitai ir lanksčiai pateikti vertingų verslo sprendimų. Šioje „Forrester Consulting“ sumaniųjų vadovų dokumentacijoje sužinokite, kokie dideli IT skyriaus pakeitimai vykdomi įmonėse, kurios tik pradeda savo veiklą arba tose, kurios jau vykdo pokyčius.

„Forrester Consulting“
autorius

„Forrester Consulting“

Remdamasi konsultacijomis, „Forrester Consulting“ atlieka nepriklausomą ir objektyvų tyrimą, kad padėtų vadovams sukurti strategiją ir dirbti pagal pokyčių suteiktas galimybes. „Forrester“ atlieka patentuotą tyrimą, teikia klientų ir verslo duomenis, klientų konsultacijas, įvykius, internetines bendruomenes ir lygiavertes valdymo programas.