Protingesnė planeta

IBM PureSystems

Žinios. Paprasta ir aišku.

Esame pasiruošę padėti

arba paskambinkite mums tel. (8~5) 278 6600

Parašykite el. laišką IBM

Pirmoji pasaulyje integruotųjų žinių sistemų grupė.

Sužinokite, kaip įtaisytosios ir plačiai prieinamos žinios pakeis IT

Integruotųjų žinių sistemos yra pasirengusios pakeisti IT ir įmonę. Pasinaudodamos įtaisytomis žiniomis, vientisu dizainu ir supaprastintu valdymu, „PureSystems“ užtikrintai pakreips IT naudojimo patirtį ir ekonomiką jūsų naudai.

Technologijų kūrėjas ir pranešėjas Peter Hinssen su specialistų grupe aptarė dabartinę IT situaciją ir integruotųjų žinių sistemų atsiradimą bei įtaką.

Pirmoji pasaulyje integruotųjų žinių sistemų grupė.

Atėjo laikas persvarstyti, kaip organizacijos galėtų išnaudoti IT žinias.

Integruotųjų žinių sistemos yra pasirengusios pakeisti IT ir įmonę, pasinaudodamos įtaisytomis žiniomis, vientisu dizainu ir supaprastintu valdymu.

Atraskite, ką galima padaryti su įtaisytomis žiniomis. Sužinokite apie įmonėms skirtus žinių šablonus. Kviečiame pasižiūrėti paleidimo transliacijos vaizdo įrašą.

Žinių sistema išmanesnei planetai

Šiandien viskas, ką naudojame, tampa išmanu – nuo mažų prietaisų, kuriuos nešiojame kišenėse, iki sudėtingų energetinių sistemų, tiekiančių elektrą miestams. Šio spartaus vystymosi centre taip pat keičiasi ir infrastruktūros – jos tampa išmanesnės bei įgyja naujų galimybių.

Šiuo metu mes IBM žinias diegiame tiesiai į kompiuterines sistemas, kad sukurtume naują kompiuterių klasę, vadinamą integruotosiomis žinių sistemomis. Šios sistemos remiasi, kaip mes vadiname, žinių šablonais – visų bendrų pramonės žinių išgryninimo procesu, kuriuo siekiama pateikti platų galimybių spektrą ir gerokai sumažinti diegimo laiką bei kainą.

„PureSystems“

Nekalbėkite apie IT ateitį. Pateikite ją.

Žiūrėti vaizdo įrašą.

Ambuj Goval, IBM plėtros ir gamybos vadovas, Sistemos ir technologijų grupė

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie „IBM PureSystems“ sprendimų kūrimo galimybes? Nesvarbu, ar esate IBM verslo partneris, ar potencialus naujasis IBM verslo partnerių bendruomenės narys, peržiūrėkite toliau pateiktus saitus:

IT ekonomikos keitimas

Vien operacijoms ir priežiūrai* išleidžiama 70 % šiandieninio IT biudžeto, todėl nukenčia našumas ir paslaugų teikimas. Tad kaip pažangioms paslaugoms priskirti daugiau IT išteklių, kad būtų patenkinti jūsų organizacijos verslo poreikiai?

Atsakymas paprastas. „PureSystems“ – pirmoji pasaulyje integruotųjų žinių sistemų grupė. Naudodami šablonais pagrįstas įtaisytąsias žinias – žinias, kurios buvo sukauptos IBM veiklos, tyrimų ir geriausios praktikos metu – galite greitai automatizuoti daug IT funkcijų. Galite greičiau pateikti naujas taikomąsias programas ir paslaugas, taupiai reaguoti į kintančius poreikius ir padidinti darbo krūvio efektyvumą.

* IDC, radikali virtualioji technologija: dideli pokyčiai ir naujovės visam laikui pakeis jūsų IT verslą, dok. #DR2011_GS4_MB, 2011 m. kovas.

Išbandykite „IBM PureSystems“ pasiūlymą kaip rinkos specialistai

Savarankiškai peržiūrėkite ir sužinokite daugiau apie „IBM PureSystems“ produktų grupę ir apie tai, kaip naudodami šablonus sudėtingas užduotis galite paversti paprastomis, sutaupyti laiko, pinigų ir greičiau pasiekti verslo rezultatų.

Pagerinkite IT našumą

…Visa sistema, kuri tvarko krūvius, pateikiama parengta naudoti su programine įranga ir yra autonominė – tai IT ateitis.

— Charles Phillips, „Infor“ generalinis direktorius

25 % IT projektų JAV ir 23 % IT projektų pasaulyje šiuo metu yra viršiję biudžetą ir vėluoja.*

25%
JAV

23%
PASAULYJE

* Tyrimą IBM užsakymu atliko „Forrester Consulting“

Sparčiau diekite sprendimus

„PureSystems“ grupės produktai leidžia „Premier“ tobulėti greičiau, nei naudojant kitas sistemas. Šios sistemos yra integruotos. Jos tikslingai sukurtos veikti kartu ir leidžia mums lengviau patekti į rinką.

— Todd Wilkes, „Premier Healthcare Alliance“ įmonės sprendimų kūrimo skyriaus viceprezidentas

29 % diegiamų IT projektų vėluoja dėl institucinių ir konfigūracinių delsos atvejų, o 34 % – dėl diegimo laiko.*

29%
DIEGIMAS IR KONFIGŪRACIJ

34%
DIEGIMAS

* Tyrimą IBM užsakymu atliko „Forrester Consulting“

Supaprastinkite debesų kompiuteriją

„PureSystems Systems“ – labiausiai išplėtotas integruotos debesų kompiuterijos sprendimas visoje rinkoje.

— Panos Konstantinidis, „OneTree Solutions“ bendrasavininkis ir verslo strategijos vadovas

Nors per ateinančius trejus metus 69 % įmonių tikisi pereiti prie debesų technologijų, šiuo metu tai yra padariusios tik 34 %..

34%

69%

„IBM PureData™ System for Hadoop“

Ši sistema optimizuota atlikti žvalgomąją analizę ir įgalina archyvą, kuriam galima teikti užklausas. Ji siūlo integruotus socialinių, mašininių duomenų ir analitinio teksto analizės akceleratorius bei suteikia įtaisytuosius archyvavimo įrankius.1

  1. Pagrįsta vidiniu IBM testavimu ir klientų pateiktais atsiliepimais. * Klientų sukurtomis sankaupomis vadinamos netikrintos ir neoptimizuotos sankaupos, kurias kūrė ne profesionalai. Atskiri rezultatai gali skirtis.
  • Gaukite didelių duomenų kiekių rezultatus greičiau
  • Supaprastinkite didelio duomenų kiekio apdorojimą ir panaudojimą
  • Realizuokite didelius duomenų kiekius įmonės lygiu

Supaprastinkite debesų technologijas naudodami „IBM PureSystems“

Supaprastinkite debesies technologijos integravimą naudodami „IBM PureSystems“ pasiūlymus („IBM SmartCloud Foundation“ (US) dalis): taip per mažiau nei keturias valandas galėsite nustatyti ir paleisti asmeninį debesį, suteikiantį jūsų įmonei infrastruktūros ir platformos kaip paslaugų išteklius.

Watch the video.

Renginiai

„IBM PureSystems“ klientų atsiliepiamai

Žiūrėti vaizdo įrašą.

„IBM PureData System“ rekomendacijos ir XO ryšiai (00:03:12)

Žiūrėti vaizdo įrašą.

VALECARD mažina operacines išlaidas beveik 30 procentų (00:04:25)

Leisti visą sąrašą

Renginių kalendorius

„2013 PureSystems“ renginiai
Renginys  Vieta  Data  Tema  
„Expert IT: Acceleate Big Data and Cloud“ Regiono vietos Įvyks 2013 m. Paspartinkite didelių duomenų kiekių ir debesų technologijų veikimą naudodami integruotųjų žinių sistemas Daugiau informacijos (US)
„PureSystems: Changing the economics and experience of IT“ Seulas, Korėja 2013 m. gegužės mėn. 9 d.   Daugiau informacijos (US)
„PureSystems: Changing the economics and experience of IT“ Mumbajus, Indija 2013 m. gegužės mėn. 14 d.   Daugiau informacijos
„PureSystems: Changing the economics and experience of IT“ Naujasis Delis, Indija 2013 m. gegužės mėn. 16 d.   Daugiau informacijos
„PureSystems: Changing the economics and experience of IT“ Čenajus, Indija 2013 m. gegužės mėn. 17 d.   Daugiau informacijos
Vaizdo pokalbis: „The Momentum of Integrated Systems in the Cloud, Big Data, and Mobile Space“ Vaizdo pokalbis 2013 m. balandžio mėn. 14 d. TBD Sužinokite daugiau