Intelligentsem maailm

IBM PureSystems

Oskusteave. Selge ja lihtne.

Get in touch to get started

Call us at +3726600800

Email IBM

IBM PureSystems

IBM PureSystems™ ühendab endas üldotstarbelise süsteemi paindlikkuse, pilve elastsuse ja rakendamislihtsuse. Integreeritud kujundusega süsteemides olev aastakümnetepikkustest kogemustest ammutatud oskusteave tagab lihtsama IT-kasutuskogemuse.

Lisateave PureSystemsi kohta (860KB)

PureFlex
System

IBM PureFlex™ Systemis on ühendatud andmetöötluse, mäluruumi, võrgunduse, virtualiseerimise funktsioonid ja üks halduskonsool ühtseks infrastruktuurisüsteemiks, mis suudab asjatundlikult prognoosida teie ettevõtte ressursivajadusi.

IBM Flex System™ läheb plaatserveritest kaugemale, tagades suure jõudluse ja komponentide hõlpsa integreerimise, mis on nii PureFlexi kui ka teiste PureSystemsi tooteperre kuuluvate integreeritud süsteemide alustalad.

PureFlex ja Flex Systemi tutvustus

PureApplication
System

IBM PureApplication™ System on platvormsüsteem, mis on kujundatud ja häälestatud spetsiaalselt toimingupõhiste veebi- ja andmebaasirakenduste jaoks. See töökoormuseteadlik ja paindlik platvorm on kujundatud hõlpsalt juurutatavaks, kohandatavaks, turvatavaks ja hallatavaks. Olenemata sellest, kas töötate tavalises keskkonnas või privaatses pilvekeskkonnas, pakub see IBM-i lahendus teile kõrgtasemel IT-ökonoomikat.

PureApplication Systemi tutvustus

PureData
System

Kuna suurte andmemahtudega seotud katsumused muutuvad tänapäeval üha raskemaks, on andmekeskustele esitatavad nõudmised suuremad kui eales varem. PureData™ System – PureSystemsi pere uusim liige – on optimeeritud just selle jaoks, et pakkuda tänapäevastele nõudlikele rakendustele andmeteenuseid kiiresti, lihtsalt ja odavamalt.

PureData Systemi tutvustus

Mudelite jõud

Mudelid on keerukate ülesannete tarvis äraproovitud parimad tavad ja oskusteave, mille on andnud aastakümnetepikkune koostöö klientide ja partneritega ning mis on kogutud ja katsetatud ning optimeeritud, et valada see korratavasse eeskirjadekohasesse vormi, aidates nii kiiremini eesmärgile jõuda ja tegevuskulusid vähendada

Rakendusemudelid

Eelmääratletud rakendusearhitektuurid ja vajalikud platvormiteenused, mida süsteemis vastavalt eeskirjakogumile juurutatakse ja hallatakse.

Platvormimudelid

Eelkonfigureeritud ja eeskirjadekohaselt hallatavad platvormiteenused, nagu vahemällu salvestamine, elastne andmebaas, tõrkesiire, koormuse tasakaalustamine, turbe- ja rakendusteenus ning andmebaasi ja sõnumside vahevara.

Infrastruktuurimudelid

Automatiseeritud eeskirjadekohane infrastruktuurihaldus kõigi andmetöötlus-, talletus- ja võrguressursside puhul.

PureSystemsi ajaveebipostitused

Tagasi põhitõdede juurde: Mis on mudel?

Joe Bohn, 23. juuli 2012

Vaadake, miks on arusaam mudelitest IBM PureSystemsi mõistmise juures ülimalt oluline.

Uus viis asjade tegemiseks: oskusteabemudelid

Angelo Littera, 23. juuli 2012

Vaadake, kuidas mudelid aitavad IT keerukusega toime tulla, kulusid vähendada ja äritegevuse muudatustega sammu pidada.

  • Jeff Howard

    asepresident turunduse alal, IBM-i süsteemide ja tehnoloogiagrupp


PureSystemsi mudelid kujutavad endast süsteemisisest oskusteavet, mis ühendab endas aastakümnetepikkuste kliendisuhete parimad tavad.

Vaadake  videot.

IBM PureSystemsi ekspertsari: mudelite ülevaade

Vaadake, kuidas Jeff Howard ja IBM-i asjatundjad selgitavad oskusteabemudelite olulist rolli IBM PureSystemsi juures