Intelligentsem maailm

IBM PureSystems

Oskusteave. Selge ja lihtne.

Get in touch to get started

Call us at +3726600800

Email IBM

Maailma esimene integreeritud teadmistega süsteemipere

Vaadake, kuidas süsteemisisene ja hõlpsalt kättesaadav oskusteave muudab IT põhialuseid

Integreeritud ekspertsüsteemid on valmis muutma IT ja ettevõtluse põhialuseid. Süsteemisisese oskusteabe, kõikehõlmava kujunduse ja lihtsustatud üldise haldusprotsessi abil kallutab PureSystems IT-kogemused ja kokkuhoiu kindlalt teie ettevõtte kasuks.

Tehnoloogiast kirjutav ja sel teemal kõnelev Peter Hinssen arutleb koos asjatundjate rühmaga praeguse IT-maastiku ning integreeritud ekspertsüsteemide kasutuselevõtu ja nende mõju üle.

Maailma esimene integreeritud teadmistega süsteemipere

Kätte on jõudnud aeg uuesti mõtestada, kuidas ettevõtted saavad kasutada IT-oskusteavet.

Integreeritud ekspertsüsteemid on valmis muutma IT ja ettevõtluse põhialuseid süsteemisisese oskusteabe, kõikehõlmava kujunduse ja lihtsustatud üldise haldusprotsessi abil.

Saate teada, mis on süsteemisisese oskusteabe korral võimalik ja mis on ettevõtete oskusteabemudelid. Vaadake avamisürituse veebiülekande videot.

Ekspertsüsteemid intelligentsema maailma jaoks

Tänapäeval on kõik asjad, mida kasutame, üha intelligentsemad alates lihtsatest seadmetest, mida kanname endaga kaasas, kuni keerukate elektrivõrkudeni, mis varustavad linnu elektriga. Selle kiire arengu keskmes olevad infrastruktuurid on samuti muutumas – need on üha intelligentsemad ja pakuvad rohkem võimalusi.

IBM-is lisame nüüd oskusteabe otse andmetöötlussüsteemidesse, et luua arvutite uus kategooria – integreeritud ekspertsüsteemid. Need süsteemid põhinevad nn oskusteabemudelitel ehk kogu tegevusvaldkonna koondteadmiste kontsentreerimisel, et pakkuda mitmekülgseid funktsioone ja vähendada märgatavalt juurutamiseks kuluvat aega.

PureSystems

Ärge ainult rääkige IT tulevikust. Võtke see ka kasutusele.

Vaadake  videot.

Ambuj Goval, IBM-i arendus- ja tootmisdirektor, Systems & Technology Group

Kas soovite IBM PureSystemsi lahenduste arendamisvõimaluste kohta rohkem teada? Ükskõik, kas olete juba IBM-i äripartner või alles IBM BP kogukonna potentsiaalne uus liige, soovitame teil tutvuda järgmiste linkide sisuga.

IT-kulutuste muutmine

70% tänasest IT-eelarvest kulutatakse üksnes toimingute ja hoolduse peale*, mis tihti annab tulemuseks kesisema jõudluse ja teenuste pakkumise. Kuidas eraldada rohkem IT-ressursse teenuste uuendamiseks, et rahuldada ettevõtte ärivajadusi?

Vastus on lihtne. PureSystems on maailma esimene integreeritud teadmistega süsteemipere. Süsteemisisese oskusteabe mudelid – oskusteave, mis on saadud tuhandete IBM-i klientide, põhjaliku uuringu ja kinnitatud heade tavade kaudu – aitavad teil kiiresti mitmed IT-funktsioonid automatiseerida. Saate pakkuda uusi rakendusi ja teenuseid kiiremini, reageerida nõudluse muudatustele kasumlikumalt ja ühtlustada töökoormust.

* IDC, läbimurdeline virtuaaltehnoloogia: suured muudatused ja uuendused, mis muudavad alatiseks teie IT-äri, doc #DR2011_GS4_MB, Märts, 2011.

Tutvuge IBM PureSystemsi pakkumistega oma valdkonna ekspertide kogemuste kaudu

Lisateabe saamiseks tutvuge iseseisvalt IBM PureSystemsi tooteperega ja sellega, kuidas mudelid suudavad keerukaid ülesandeid lihtsaks muuta, säästes sellega teie aega ja raha ning võimaldades teil kiiremini äritulemusi saavutada.

IT tõhustamine

…Terviklik, isehaldav ja kohe kasutusvalmis süsteem, mis haldab teie eest koormust ja sisaldab ka tarkvara – see on IT tulevik.

– Charles Phillips, ettevõtte Infor tegevjuht

25% Ameerika Ühendriikide IT-projektidest ja 23% kogu maailma IT-projektidest ületab praegu eelarve ja on ajakavast maas.*

25%
USA

23%
ÜLEJÄÄNUD MAAILM

* Tellitud uuring, mille viis IBM-i nimel läbi ettevõte Forrester Consulting

Lahenduste kiirem juurutamine

Tänu PureSystemsi tooteperele saab Premier kiiremini edasi liikuda , kui see oleks tõenäoliselt võimalik teiste süsteemide abil. Need süsteemid on integreeritud ja koostoimimiseks välja töötatud, võimaldades meil kiiremini turule jõuda.

– Todd Wilkes, asepresident ettevõttelahenduse arendamise alal ettevõttes Premier Healthcare Alliance

29% IT-projektide hilinenud juurutamisest on tingitud kasutuselevõtu ja konfigureerimise viivitustest ning 34% on tingitud juurutamisajast.*

29%
INSTALLIMINE JA KONFIGUREERIMINE

34%
JUURUTAMINE

* Tellitud uuring, mille viis IBM-i nimel läbi ettevõte Forrester Consulting

Pilveteenuse lihtsustamine

PureSystems on kõige täiuslikum integreeritud pilvelahendus turul pakutavate seas.

– Panos Konstantinidis, ettevõtte OneTree Solutions kaasasutaja ning äristrateegia direktor

Kuigi 69% ettevõtetest läheb järgmise kolme aasta jooksul eeldatavasti üle pilveteenustele, on seni seda teinud vaid 34%.

34%

69%

IBM PureData™ System for Hadoop

See süsteem on optimeeritud uurimusliku analüüsi jaoks ja võimaldab arhiivis päringute tegemist. Süsteemis on olemas analüüsikiirendid suhtlus- ja seadmeandmete ning tekstianalüüsi jaoks ja ainulaadsed arhiivimistööriistad.1

  1. Põhineb IBM-i sisekatsetel ja klienditagasisidel. * Kohandatud klastrid on klastrid, mis pole professionaalselt eelloodud, -katsetatud ega -optimeeritud. Tegelikud tulemused võivad olla teistsugused.
  • Kiirem väärtuse ammutamine suurtest andmemahtudest

  • Suurte andmemahtude kasutuselevõtu ja tarbimise lihtsustamine

  • Ettevõtteklassi kuuluvate suurte andmemahtude rakendamine

Pilveteenuse lihtsustamine IBM PureSystemsi abil

IBM PureSystemsi pakkumised – mis on osa IBM SmartCloud Foundationist (UK) – aitavad teil pilveteenuse kerge vaevaga kasutusele võtta ja privaatpilve juba nelja tunniga töövalmis seada, andes teie ettevõtte käsutusse taristu- ja mudeli „platvorm teenusena” ressursid.

Vaadake  videot.

IBM PureSystems kliendisoovituste esitusloend

Vaadake videot.

IBM PureData Systemi iseloomustus ettevõttelt XO Communications

Vaadake videot.

VALECARD vähendab tegevuskulusid kuni 30 protsenti

Käivita kogu esitusloend

Sündmuste kalender

PureSystemsi sündmused, 2013
Sündmus  Asukoht  Kuupäevad  Teema  
Expert IT: suured andmemahud ja pilveteenus Piirkondlikud asukohad Tulekul aastal 2013 Suurte andmemahtude analüüsi ja pilveteenuste juurutamise kiirendamine integreeritud ekspertsüsteemide abil Lisateave
PureSystems: IT-kulutuste ja -kogemuste muutmine Soul, Korea 9. mai 2013   Lisateave
PureSystems: IT-kulutuste ja -kogemuste muutmine Mumbai, India 14. mai 2013   Lisateave
PureSystems: IT-kulutuste ja -kogemuste muutmine New Delhi, India 16. mai 2013   Lisateave
PureSystems: IT-kulutuste ja -kogemuste muutmine Chennai, India 17. mai 2013   Lisateave
Videovestlus: pilveteenuses kasutatavate integreeritud süsteemide, suurte andmemahtude ja mobiilse ruumi jõud Videovestlus 24. aprill 2013 TBD Lisateave