Chytřejší planeta

IBM PureSystems

Odborné znalosti. Jasně a jednoduše.

Potřebujete asistenci?

Kontaktujte IBM 800 100 113 | #101LW04W

Kontaktujte IBM

IBM PureSystems

Řešení IBM PureSystems™ kombinují flexibilitu víceúčelového systému s typickou elasticitou cloudu a jednoduchostí zařízení. Jsou integrována ve vlastním návrhu a dodávají se včetně zabudovaných odborných znalostí získaných během desítek let praxe s cílem zjednodušit IT.

Další informace o řešeních PureSystems (860KB)

PureFlex
System

IBM PureFlex™ System spojuje výpočetní, úložné, síťové a virtualizační prostředky pod jedinou unifikovanou konzolou správy do jednoho infrastrukturního systému, který rozpoznává a predikuje požadavky vašeho podniku na prostředky.

IBM Flex System™ jde nad rámec blade serverů a poskytuje vysoce výkonné komponenty se snadnou integrací, skládající se ze stavebních bloků PureFlex a dalších integrovaných systémů PureSystems.

Seznamte se s řešeními IBM PureFlex a Flex Systems

PureApplication
System

IBM PureApplication™ System představuje systémovou platformu navrženou a vyladěnou speciálně pro transakční webové a databázové aplikace. Tato flexibilní platforma, schopná přizpůsobit se aktuální pracovní zátěži, byla navržena s ohledem na snadnou implementaci, přizpůsobení, zabezpečení a správu. Toto řešení IBM je zárukou vysoké efektivity IT bez ohledu na to, zda používáte tradiční prostředí nebo soukromý cloud.

Seznamte se s řešením IBM PureApplication System

PureData
System

Dnešní problematika tzv. velkých dat nabývá na stále větším významu a požadavky na datová centra ještě nikdy nebyly tak vysoké. Řešení PureData™ System, nejnovější přírůstek v produktové řadě PureSystems, bylo optimalizováno speciálně pro poskytování datových služeb dnešním náročným aplikacím - jednoduše, rychle a s nižšími náklady.

Seznamte se s řešením IBM PureData System

Možnosti ukryté ve vzorcích

Vzorce představují ověřené doporučené postupy a odborné znalosti pro složité úlohy, čerpané z desítek let spolupráce s klienty a partnery, zachycené, laboratorně prověřené a optimalizované do opakovatelné podoby na základě zásad, s cílem zkrátit dobu potřebnou k dosažení výsledku a snížit provozní náklady.

Aplikační vzorce

Předdefinované aplikační architektury a požadované služby platformy, které jsou implementovány a spravovány systémem na základě určité sady zásad.

Platformní vzorce

Předkonfigurované služby platformy řízené pomocí zásad, jako např. ukládání do mezipaměti, škálování, překonání selhání (failover), vyrovnávání zátěže, služby zabezpečení a aplikační služby, middleware databáze a systému zpráv.

Infrastrukturní vzorce

Automatická správa infrastruktury na základě zásad pro výpočetní, úložné a síťové prostředky.

Blogy řešení PureSystems

Zpět k základům: Co je to vzorec?

Joe Bohn, 23. července 2012

Zjistěte, proč je koncepce vzorců k pochopení řešení IBM PureSystems tak důležitá.

Nový způsob jak postupovat: vzorce odborných znalostí

Angelo Littera, 23. července 2012

Zjistěte, jak mohou vzorce pomoci zvládat složitost IT, snižovat náklady a vyrovnávat se s obchodními změnami.

  • Jeff Howard

    Viceprezident pro marketing, skupina IBM Systems and Technology Group


Vzorce PureSystems představují zabudované odborné znalosti, které spojují doporučené postupy získané během desítek let spolupráce s klienty.

Zhlédnout video

IBM PureSystems Expert Series: Vzorce (základní přehled)

Podívejte se, jak Jeff Howard a tým odborníků z IBM vysvětlují důležitou roli vzorců odborných znalostí v řešeních IBM PureSystems.