Chytřejší planeta

IBM PureSystems

Odborné znalosti. Jasně a jednoduše.

Potřebujete asistenci?

Kontaktujte IBM 800 100 113 | #101LW04W

Kontaktujte IBM

Celosvětově první řada systémů s integrovanými odbornými znalostmi.

Podívejte se, jak zabudované a vysoce dostupné mění IT

Expertní integrované systémy jsou předurčeny změnit IT i podniky. Produkty PureSystems rozhodujícím způsobem překlápějí funkce a ekonomické ukazatele IT ve prospěch vaší organizace. Využívají k tomu zabudované odborné znalosti, kompletní návrh typu "vše v jednom" a celkově jednodušší správu.

Autor a přednášející Peter Hinssen diskutuje se skupinou odborníků o současné podobě IT a nástupu i dopadu expertních integrovaných systémů.

Celosvětově první řada systémů s integrovanými odbornými znalostmi

Je na čase zcela změnit přístup, jakým organizace využívají své odborné znalosti v oblasti IT

Expertní integrované systémy jsou předurčeny změnit IT i podniky nasazením zabudovaných odborných znalostí v podobě kompletního návrhu typu "vše v jednom" a celkově jednodušší správy.

Odhalte, co lze nasazením zabudovaných odborných znalostí dokázat. Informujte se o významu vzorců odborných znalostí pro podniky. Zveme vás ke zhlédnutí webového vysílání.

Expertní systémy oživující chytřejší planetu

V poslední době se zvyšuje inteligence téměř všech předmětů, které běžně používáme: od jednoduchých zařízení, která nosíme po kapsách, až po složité energetické sítě napájejících velkoměsta. Srdcem tohoto rychlého vývoje jsou infrastruktury, které se rovněž proměňují - zvyšují svou inteligenci a získávají nové schopnosti.

V IBM nyní zabudováváme odborné znalosti přímo do výpočetních systémů, a vytváříme tak nový druh počítačů představovaných pod názvem integrované expertní systémy. Tyto systémy stavějí na tzv. vzorcích odborných znalostí, což je proces získávání kolektivních znalostí z celých odvětví za účelem vytvoření širokého spektra schopností, zásadního zkrácení času a snížení nákladů na implementaci.

PureSystems

Nemluvme o budoucnosti informačních technologií.
Vytvořme ji.

Zhlédnout video.

Ambuj Goval, generální manažer IBM pro vývoj a výrobu, Systems & Technology Group

Máte zájem o další informace o příležitostech, jež skýtá vývoj řešení IBM PureSystems? Ať již jste obchodním partnerem IBM nebo potenciálním novým členem komunity obchodních partnerů IBM, pokračujte přes některý z níže uvedených odkazů.

Měníme ekonomiku IT

Plných 70% z rozpočtů na IT se v současnosti utratí pouze za provoz a údržbu*, což často vede ke kompromisům v otázkách výkonu i poskytování služeb. Jak tedy alokovat více prostředků na inovativní služby, které by naplnily obchodní potřeby vaší organizace?

Odpověď je jednoduchá. PureSystems, celosvětově první řada systémů s integrovanými odbornými znalostmi. Díky zabudovaným odborným znalostem založeným na 'vzorcích' - tj. odborných znalostech vycházejících z tisíců projektů IBM, detailního výzkumu a osvědčených doporučených postupů - můžete rychle automatizovat celou řadu funkcí IT. Dokážete rychleji poskytovat nové aplikace a služby, hospodárně reagovat na měnící se požadavky a zlepšit zpracování pracovní zátěže.

* IDC, Game Changing Virtual Technology: Major Shifts and Innovations that will Forever Change your IT Business (Virtuální technologie měnící pravidla hry: Zásadní posuny a inovace, které navždy změní vaše IT aktivity), dokument č. #DR2011_GS4_MB, březen 2011

Nabídky produktů IBM PureSystems očima odborníků z oboru

Prostřednictvím automatizovaného přehledu se blíže seznámíte s produktovou řadou IBM PureSystems a zjistíte, jak vzorce mohou zjednodušit i složité úlohy, a ušetřit vám čas i peníze a dosáhnout požadovaných výsledků v kratším čase.

Zvýšení IT efektivity

…Mít k dispozici kompletní systém zajišťující veškeré vaše operace, který se dodává připravený k bezprostřednímu použití a zahrnuje veškerý potřebný software a autonomní správu, to je budoucnost informačních technologií.

— Charles Phillips, generální ředitel, Infor

25% projektů IT v USA a 23% projektů IT celosvětově v současnosti končí překročením rozpočtu a nedodržením termínu.*

25%
USA

23%
CELOSVĚTOVĚ

* Zadaná studie realizovaná poradenskou společností Forrester Consulting na objednávku IBM

Rychlejší implementace řešení

Řada produktů PureSystems umožňuje organizaci Premier Healthcare Alliance rychlejší postup vpřed, než by bylo patrně možné s jinými systémy. Tyto produkty jsou integrované, navržené ke vzájemné spolupráci a umožňují nám dostat se rychleji na trh.

— Todd Wilkes, zástupce ředitele, divize Enterprise Solution Development společnosti Premier Healthcare Alliance

29% pozdních implementací projektů IT je způsobeno zpožděními při instalaci a konfiguraci a 34% zpožděními při implementaci.*

29%
INSTALACE & KONFIGURACE

34%
IMPLEMENTACE

* Zadaná studie realizovaná poradenskou společností Forrester Consulting na objednávku IBM

Zjednodušení cloudu

PureSystems je nejpokročilejší řešení integrovaného cloudu na trhu.

— Panos Konstantinidis, spoluzakladatel a ředitel pro obchodní strategii, OneTree Solutions

Zatímco 69% firem předpokládá, že v příštích třech letech přejde na cloud, pouze 34% tak již učinilo.

34%

69%

IBM PureData™ System for Hadoop

Systém je optimalizovaný pro průzkumnou analýzu a podporuje archivy s možností dotazování. Nabízí vestavěné analytické akcelerátory pro sociální údaje, počítačová data i textové analýzy a poskytuje jedinečné vestavěné nástroje pro archivování.1

  1. Na základě interního testování IBM a informací od zákazníků. * Označení "klastry sestavené na míru" označuje klastry, které nejsou odborně předkonfigurované, předem testované ani optimalizované. Jednotlivé reálné výsledky se mohou lišit.
  • Zkraťte dobu potřebnou k dosažení výsledku s velkými daty.
  • Usnadněte přijetí technologie velkých dat i jejich využití.
  • Implementujte technologii velkých dat třídy Enterprise Class.

Zjednodušte Cloud s IBM PureSystems

Zjednodušte přijetí technologie cloudu pomocí produktů IBM PureSystems — které jsou součástí sestavy IBM SmartCloud Foundation (US) — a během pouhých několika hodin zprovozněte svůj soukromý cloud se službami IaaS a PaaS pro potřeby vašeho podnikání.

Zhlédnout video

Seznam zákaznických referencí k produktům IBM PureSystems

Zhlédnout video.

Reference pro řešení IBM PureData od XO Communications

Zhlédnout video.

Společnost VALECARD ořezává provozní náklady až o 30 procent

Otevřít celý seznam

Kalendář událostí

Události 2013 PureSystems
Událost  Místo konání  Data  Motiv  
Akce Expert IT: Urychlete velká data a cloud Regionální události Chystá se v roce 2013 Urychlete velká data a cloud pomocí expertních integrovaných systémů Další informace
PureSystems: Měníme ekonomiku i zkušenosti s IT Soul, Korea 9. května 2013   Další informace
PureSystems: Měníme ekonomiku i zkušenosti s IT Mumbai, Indie 14. května 2013   Další informace
PureSystems: Měníme ekonomiku i zkušenosti s IT Nové Dillí, Indie 16. května 2013   Další informace
PureSystems: Měníme ekonomiku i zkušenosti s IT Chennai, Indie 17. května 2013   Další informace
Video konverzace: Hybná síla integrovaných systémů v cloudu, velká data a mobilní svět Video konverzace 24. dubna 2013 TBD Další informace