Par IBM

IBM Latvijā

International Business Machines Corporation (IBM) ir pasaules lielākais informācijas tehnoloģiju programmatūras un pakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi. Ar pārstāvniecībām vairāk nekā 170 valstīs un vadību Ņujorkā, IBM spēj piesaistīt pasaules gaišākos prātus, lai palīdzētu saviem klientiem - uzņēmumiem, valdībām un organizācijām - saglabāt konkurētspēju un atbildēt uz mūsdienu izaicinājumiem. Sadarbībā ar klientiem visā pasaulē, IBM izmanto savu unikālo zināšanu un pieredzes kopumu, lai veicinātu dinamiskāku, efektīvāku organizāciju attīstību, labākas transporta sistēmas, drošāku pārtiku, tīrāku ūdeni un veselīgāku vidi. IBM stratēģijas pamats ir pētnieciskā darbība un tehnoloģiju jaunievedumi - 12 laboratoriju izpētes centri visā pasaulē pastāvīgi nodarbojas ar inovāciju izstrādi. IBM jau 21 gadu pēc kārtas ir uzņēmums ar lielāko patentu skaitu cilvēces vēsturē. IBM uzmanības centrā patreiz ir četras iniciatīvas - biznesa analītika, mākoņskaitļošana, Smarter Planet iniciatīva un jauno tirgu apguve.

IBM Latvijā ir pārstāvēts kopš 1992.gada, kad Rīgā tika nodibināta IBM pārstāvniecība, lai piedāvātu mūsu valsts klientiem pēc iespējas plašāku IBM produktu klāstu un pilnvērtīgu servisu. SIA IBM Latvija dibināta 1997. gada decembrī, kopš 2015. gada IBM Latvija vada Edijs Tanons.

Informācija par kompāniju

Kompānijas vadība
Virginia M. Rometty (Ginni Rometty) (US)
Valdes priekšsēdētāja

Korporācija
IBM dibināta 1914. gadā. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas ASV, Ņujorkas štatā, Armonkā. Darbību Eiropā tas sācis 1919. gadā Parīzē. IBM pārstāvniecības darbojas 170 pasaules valstīs, kopš 1992. gada - arī Baltijā.

Visiem IBM uzņēmumiem, ražotnēm, pētniecības centriem un laboratorijām ir ISO 9000 sertifikāts, un visas projektu izstrādes un realizācijas posmu procedūras atbilst starptautiski atzītiem standartiem. IBM piedalās daudzu IT standartu izstrādāšanā.

Kontaktinformācija

IBM Latvija
Tālrunis: +371 6707 0300
Fakss: +371 6707 0399
e-mail: infolv@lv.ibm.com
Adrese: Bauskas iela 58a-12, LV-1004, Rīga, Latvija

Korporācija
International Business Machines
Corporation
New Orchard Road
Armonk, NY 10504

Darbinieku katalogs
Lai atrastu IBM darbinieka e-pasta adresi un telefona numuru, ievadiet darbinieka vārdu un uzvārdu.

Reģistrācijas informācija

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „IBM Latvija”
Reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra Komercreģistrā ar vienoto reģistrācijas Nr. LV 40003372249.

Juridiskā adrese:
Bauskas iela 58a-12
LV-1004, Rīga
Latvija

izpilddirektors

President, Chairman of the Board and CEO

Edijs Tanons IBM Latvija vadītājs

Financial info